70 år med erfaring gir deg trygghet

Ensjø Rørleggerbedrift AS ble etablert i 1953. På 80-tallet startet vi med import av radiatorer og gulvvarme. Etter hvert ble selskapet slått sammen med Ingeniørfirmaet Viking AS og ble til Ensjø Viking AS. I starten av 2000-tallet ble Varmesystemer utviklet til å bli slik som vi kjenner selskapet i dag.

Varmesystemer er en trygg aktør å gjøre handel med og er ratet av Bisnode, Dun & Bradstreet, til beste kredittverdighet (AAA).

Nå er vi seks ildsjeler med solid erfaring med vannbåren varme. Vi er en betydelig aktør og grossist av radiatorer, konvektorer og gulvvarme i Oslo-området. Ring oss direkte eller send oss en e-post, så hjelper vi deg så snart som mulig.

Lars

Lars Dyrhoff

SALGSANSVARLIG

lars@varmesystemer.no

+ 47 951 69 991


Tore

Tore Andre Anker Nilsen

ADMINISTRATIV LEDER

tore@varmesystemer.no

+ 47 900 83 793


Alexander

Alexander Smerud

LAGER- OG LOGISTIKKANSVARLIG

alexander@varmesystemer.no

+ 47 984 74 831


ikon radiator

John M. Wenli

PRODUKTANSVARLIG / TEKNISK SUPPORT

john@varmesystemer.no

+47 900 15 404


ikon radiator

Roar Olsen

SIVILINGENIØR B.Sc.

roar@varmesystemer.no


ikon radiator

Vibeke Kristoffersen

Regnskapsansvarlig

vibeke@varmesystemer.no

+ 47 482 98 290